Úvodní strana / KORONAVIRUS - PROVOZ

SLUžBY

Vážení klienti.

V souvislosti se současnou situací, kdy vláda v reakci na epidemii koronavirové infekce vyhlašuje prakticky s každým dnem přísnější a pro všechny z nás život komplikující opatření s oficiálním záměrem nás všechny chránit před nákazou a současně není schopna zajistit ochranné pomůcky (respirátory, roušky, ochranné brýle, pláště, apod.) ani pro samotná zdravotnická zařízení, natož pak pro zařízení poskytující další společensky nezbytné služby (např. sociální služby), nemluvě o prakticky nulové nabídce ochranných prostředků pro občany, nezbývá, nežli se s plnou odpovědností postarat vlastní bezpečí primárně změnami ve svém vlastním chování.

Věříme, že řadu věcí lze v náročném období odložit, ale péči o duševní zdraví a řešení problémů, psychických potíží či stavů, které vás trápí, prakticky odložit nelze. Pokud potřebujete kontakt s lékařem - psychiatrem, předpis na léky, které vám pomáhají stabilizovat váš psychický stav, pokud máte se svým lékařem či psychoterapeutem rozpracované věci, kterým by delší pauza spíše neprospěla, nežli pomohla, chceme vám být i v tomto - věříme, že jen přechodně trvajícím - náročném období k dispozici.    

Z těchto důvodů - ač jinak zcela jednoznačně považujeme psychoterapeutické služby za služby postavené na osobním kontaktu lékaře - psychiatra či psychoterapeuta a klienta či klientů - rozšiřujeme naši nabídku o následující možnost:

KONZULTACE S LÉKAŘEM ČI S PSYCHOTERAPEUTEM Z DOMOVA

Jak kontakt prostřednictvím aplikací uskutečnit?

 1. Nainstalujte si na svůj mobilní telefon, tablet, notebook či počítač některou z těchto aplikací:
  • Skype
  • Viber
  • WhatsApp 
 2. Spojte se telefonicky se svým lékařem či psychoterapeutem a domluvte si s ním s dostatečným předstihem, že namísto osobní konzultace využijete možnost konzultace prostřednictvím zvolené aplikace. Telefonické kontakty na pracovníky Kliniky HERMÉS najdete zde.
 3. V domluveném čase se pak spojíte a proběhne konzultace.
 4. O způsobu úhrady za konzultaci se domluvíte buď již při dojednávání konzultace nebo v jejím úvodu tak, aby oběma stranám bylo srozumitelné, za jakých podmínek bude konzultace probíhat. V zásadě lze dojednat tyto způsoby úhrady:
  • pokud docházíte do psychiatrické ambulance (MUDr. František Matuška) a psychiatrické konzultace vám hradí zdravotní pojišťovna (ZPMV-211 a ČPZP-205), bude konzultace vykázána vaší zdravotní pojišťovně
  • převod platby za konzultaci na účet - číslo účtu vám sdělí psychoterapeut při domlouvání konzultace
  • odložená platba - po domluvě s psychoterapeutem (u již běžících terapeutických kontraktů) lze uhradit platbu za konzultaci při následném osobním kontaktu na dalším psychoterapeutickém setkání
 5. Ceník našich konzultačních služeb najdete zde.

Věříme, že touto nabídkou přispějeme v rámci možností k podpoře bezpečného kontaktu v čase virové epidemie a současně dokážeme zajistit pokračování naší spolupráce na řešení vašich záležitostí.

OSOBNÍ KONZULTACE

NADÁLE ZŮSTÁVÁME K DISPOZICI TÉŽ PRO OSOBNÍ KONZULTACE NA NAŠÍ KLINICE - konzultaci s lékařem v psychiatrické ambulamci i psychoterapeutické konzultace u jednotlivých psychoterapeutů si lze stále dojednat a na ně přijít, VÝŠE UVEDENÁ NABÍDKA JE ALTERNATIVOU PRO PŘECHODNOU DOBU EPIDEMIE a s ní spojených karanténních opatření.

KONZULTACE NABÍZÍME tak, jako tomu bylo i dříve, PO PŘEDCHOZÍM TELEFONICKÉM ČI MAILOVÉM DOJEDNÁNÍ A OBJEDNÁNÍ.  Minimalizujeme tak čekání našich klientů v čekárně a riziko zbytečných kontaktu s dalšími lidmi.

VÍCE INFORMACÍ O NAŠEM PROVOZU, NAŠICH MOŽNOSTECH A PŘÍPADNÝCH OMEZENÍCH ZÍSKÁTE NA TELEFONECH:

Za tým Psychoterapeutické kliniky HERMÉS Group Praha

prim. MUDr. František Matuška

vedoucí lékař Kliniky HERMÉS


 

Kontaktní formulář

* povinná pole
Captcha

Nejnovější zprávy


KONTAKTY

HERMÉS Group Praha
Ctiradova 10
Praha 4 - Nusle
  
Martina Pazderová (kancelář)
+420 731 455 511
info@hermesgroup.cz
 
MUDr. František Matuška (ředitel)
+420 603 223 510 
matuska@hermesgroup.cz
 

 
Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o.
IČ: 0408 3181
Není plátcem DPH.
 
V&T institut HERMÉS Praha
MUDr. František Matuška
IČ: 6741 0278
Není plátcem DPH.