Úvodní strana / KORONAVIRUS - PROVOZ

SLUžBY

Vážení klienti.

V současné době dochází k postupnému rozvolňování dílčích karanténních omezení. Pracovní i společenský život se tak pomalu bude v mnohém vracet ke způsobům, na které jsme byli zvyklí. Přesto je i nadále užitečné v přiměřené míře udržovat vyšší hygienicko-epidemiologický standard. Roušky, častější mytí rukou a jejich desinfekce či omezení bezprostředního osobního kontaktu vzdáleností 1,5 - 2 m nás budou nejspíš ještě několik měsíců provázet. 

Věříme, že řadu věcí bylo možné v náročném období odložit, ale péči o duševní zdraví a řešení problémů, psychických potíží či stavů, které vás trápí, stejně tak jako i řešení jiných zdravotních potíží, prakticky odložit nelze.

Pokud potřebujete kontakt s lékařem - psychiatrem, předpis na léky, které vám pomáhají stabilizovat váš psychický stav, pokud máte se svým lékařem či psychoterapeutem rozpracované věci, kterým by delší pauza spíše neprospěla, nežli pomohla, chceme vám být i v tomto náročném období k dispozici.    

Ačkoli se naše Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group vrací k běžnému provozu a osobní konzultace s psychiatrem a s psychoterapeuty je opět možné absolvovat (zatím v uspořádání rouška/rouška, desinfekce rukou a min. 1,5 m vzdálenosti během sezení), rozhodli jsme se - ač jinak zcela jednoznačně považujeme psychoterapeutické služby za služby postavené na osobním kontaktu lékaře - psychiatra či psychoterapeuta a klienta či klientů, že ponecháme v naší nabídce i možnost bezkontaktních on line konzultací:

ON LINE KONZULTACE S LÉKAŘEM ČI S PSYCHOTERAPEUTEM Z BEZPEČÍ DOMOVA

Jak kontakt prostřednictvím aplikací uskutečnit?

 1. Nainstalujte si na svůj mobilní telefon, tablet, notebook či počítač některou z těchto aplikací:
  • ZOOM
  • Skype
  • Viber
  • WhatsApp 
 2. Spojte se telefonicky se svým lékařem či psychoterapeutem a domluvte si s ním s dostatečným předstihem, že namísto osobní konzultace využijete možnost konzultace prostřednictvím zvolené aplikace. Telefonické kontakty na pracovníky Kliniky HERMÉS najdete zde.
 3. V domluveném čase se pak spojíte a proběhne konzultace.
 4. O způsobu úhrady za konzultaci se domluvíte buď již při dojednávání konzultace nebo v jejím úvodu tak, aby oběma stranám bylo srozumitelné, za jakých podmínek bude konzultace probíhat. V zásadě lze dojednat tyto způsoby úhrady:
  • pokud docházíte do psychiatrické ambulance (MUDr. František Matuška) a psychiatrické konzultace vám hradí zdravotní pojišťovna (ZPMV-211 a ČPZP-205), bude konzultace vykázána vaší zdravotní pojišťovně
  • převod platby za konzultaci na účet - číslo účtu vám sdělí psychoterapeut při domlouvání konzultace
  • odložená platba - po domluvě s psychoterapeutem (u již běžících terapeutických kontraktů) lze uhradit platbu za konzultaci při následném osobním kontaktu na dalším psychoterapeutickém setkání
 5. Ceník našich konzultačních služeb najdete zde.

Věříme, že touto nabídkou přispějeme v rámci možností k podpoře bezpečného kontaktu v čase virové epidemie a současně dokážeme zajistit pokračování naší spolupráce na řešení vašich záležitostí.

OSOBNÍ KONZULTACE NA KLINICE HERMÉS

NADÁLE JSME K DISPOZICI TÉŽ PRO OSOBNÍ KONZULTACE NA NAŠÍ KLINICE - konzultaci s lékařem v psychiatrické ambulanci i psychoterapeutické konzultace u jednotlivých psychoterapeutů si lze běžně dojednat a na ně přijít, VÝŠE UVEDENÁ NABÍDKA ON LINE KONZULTACÍ JE POUZE ALTERNATIVOU PRO TY KLIENTY, PRO KTERÉ JE KONZULTACE V OSOBNÍM KONTAKTU RIZIKOVÁ ČI JINÝM ZPŮSOBEM OBTÍŽNĚ DOSTUPNÁ.

VŠECHNY FORMY KONZULTACE NABÍZÍME tak, jako tomu bylo i dříve, PO PŘEDCHOZÍM TELEFONICKÉM ČI MAILOVÉM DOJEDNÁNÍ A OBJEDNÁNÍ.  Minimalizujeme tak čekání našich klientů v čekárně a riziko zbytečných kontaktu s dalšími lidmi.

VÍCE INFORMACÍ O NAŠEM PROVOZU, NAŠICH MOŽNOSTECH A PŘÍPADNÝCH OMEZENÍCH ZÍSKÁTE NA TELEFONECH:

Za tým Psychoterapeutické kliniky HERMÉS Group Praha

prim. MUDr. František Matuška

vedoucí lékař Kliniky HERMÉS


 

Kontaktní formulář

* povinná pole
Captcha

Nejnovější zprávy


KONTAKTY

HERMÉS Group Praha
Ctiradova 10
Praha 4 - Nusle
  
Martina Pazderová (kancelář)
+420 731 455 511
info@hermesgroup.cz
 
MUDr. František Matuška (ředitel)
+420 603 223 510 
matuska@hermesgroup.cz
 

 
Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o.
IČ: 0408 3181
Není plátcem DPH.
 
V&T institut HERMÉS Praha
MUDr. František Matuška
IČ: 6741 0278
Není plátcem DPH.