Úvodní strana / PSYCHOTERAPIE - PRAHA / Psychiatrická ambulance

SLUžBY

Psychiatrická ambulance

MUDr. František MATUŠKA nabízí v příjemném prostředí své psychiatrické ambulance Psychoterapeutické kliniky HERMÉS Group, s.r.o., situované v pražských Nuslích (u Nám. Bratří Synků), všechny běžné psychiatrické služby:

 


ORDINAČNÍ DOBA

MUDr. František MATUŠKA poskytuje své psychiatrické služby v rámci konzultací uskutečněných v předem sjednaném termínu (objednání na konkrétní den a hodinu), což je možné učinit.

Termín konzultace si můžete lze domluvit telefonicky či e-mailem přímo s lékařem či prostřednictvím asistentky Martiny Pazderové.ZPŮSOB A VÝŠE ÚHRADY SLUŽEB

MUDr. František MATUŠKA je smluvním lékařem ZP MV ČR (211) a ČP ZP (205), základní psychiatrické služby pro pojištěnce těchto zdravotních pojišťoven jsou hrazeny příslušnou zdravotní pojišťovnou klienta. Za základní psychiatrické služby pro pojištěnce smluvních zdravotních pojišťoven považujeme psychiatrické konzultace v souhrnném rozsahu max. 2 hodin za čtvrtletí (toto omezení vychází z omezení úhrad ze strany smluvních zdravotních pojišťoven). Všechny ostatní konzultační služby jsou hrazeny přímou platbou dle aktuálního Ceníku konzultačních služeb Psychoterapeutické kliniky HERMÉS Group, s.r.o.

Pro klienty - samoplátce (tj. klienti, kteří jsou pojištěni u zdravotních pojišťoven, s nimiž nemá naše zdravotnické zařízení uzavřenou smlouvu o poskytování zdravotní péče, a klienti, kteří nemají v ČR uzavřeno zdravotní pojištění) poskytujeme všechny služby dle smluvního ujednání s klientem za ceny, uvedené v aktuálním Ceníku konzultačních služeb Psychoterapeutické kliniky HERMÉS Group, s.r.o.Pro objednání můžete použít tento kontaktní formulář, případně níže uvedené telefonní kontakty.

Kontaktní formulář

* povinná pole
Captcha

Nejnovější zprávy


KONTAKTY

HERMÉS Group Praha
Ctiradova 10
Praha 4 - Nusle
  
Martina Pazderová (kancelář)
+420 731 455 511
info@hermesgroup.cz
 
MUDr. František Matuška (ředitel)
+420 603 223 510 
matuska@hermesgroup.cz
 

 
Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o.
IČ: 0408 3181
Není plátcem DPH.
 
V&T institut HERMÉS Praha
MUDr. František Matuška
IČ: 6741 0278
Není plátcem DPH.