Úvodní strana / VZDĚLÁVÁNÍ / Výcviky, kurzy, workshopy / Komplexní výcvikové programy / HERMÉS SOLUTIONS TRAINING KONFERENCE 2017

SLUžBY

HERMÉS SOLUTIONS TRAINING KONFERENCE 2017

9. výcviková konference HERMÉS SOLUTINS TRAINING

Konference je každoročním společenským i odborně tvůrčím setkáním účastníků všech běžících výcvikových skupin a absolventů již ukončených běhů, které je obohaceno o příspěvky (workshopy) hostujících lektorů, našich předních představitelů strategických a systemických přístupů. 


Cílová skupina

Konference je určena absolventům, dosud neabsolventům i současným účastníkům našich psychoterapeutických výcviků, tedy všem našim, kteří se chtějí jednou ročně setkat se všemi našimi.

Podrobněji - konference je sdíleným časoprostorem, v němž se spolu již tradičně setkávají


Odborná garance

Konferenci svolává MUDr. František Matuška, kmenový lektor výcviku.


Lektor programu

Hostující lektoři, kteří již pro letošní rok přislíbili svoji účast:

MUDr. Ivo Kunst - dětský psychiatr a psychoterapeut, mistr systémových strategických intervencí

Mgr. Zdeněk Macek - psychoterapeut, párový a rodinný terapeut, představitel systemické školy G-I, dříve jeden z členů týmu ISZ Praha

Mgr. et Mgr. Veronika Víchová - klinická psycholožka a psychoterapeutka s bohatými klinickými zkušenostmi s využíváním autogenního tréninku a dalších relaxačních technik v terapeutické praxi a s výukou autohypnózy 


Časový harmonogram

Termín konference

17. (čtvrtek) až 20. (neděle) srpna 2017

Rámcový program konference


Místo konání

Letošní konference se bude letos konat opět v Hotelu Mánes ve Svratce

www.hotel-manes-svratka.cz


Počet účastníků

Na letošní konferenci počítáme s účastí cca 50 - 70 osob.

První část programu - konferenční příspěvky účastníků - probíhá jako společný program ve velkém sále hotelu Mánes.

Ve druhé části odborného programu jsou účastníci rozděleni do pracovních skupin čítajících cca 15 - 20 osob, v těchto malých skupinách se účastní jednotlivých workshopů hostujících lektorů.

Obě hlavní části programu jsou proloženy společným - obvykle aktivně stráveným - odpolednem, které probíhá v režii hostujícího lektora (nepsychoterapeuta), na které navazuje společenský večer.


Požadavky na účastníky

Od absolventů výcviku a stejně tak i od frekventantů vyšších ročníků očekáváme aktivní přístup - příspěveky do první - konferenční - části programu. Za účelem přípravy a presentace příspěvku se mohou účastníci sdružit do autorských dvojic či malých pracovních týmů.

Příspěvky mohou být připraveny a realizovány ve formě

Budete-li pro svůj příspěvek potřebovat více než 20 minut času, dejte nám to vědět (čím dříve, tím lépe), aby váš příspěvek, směřující svým rozsahem k workshopu, mohl být vhodně zakomponován do režie celého setkání.

Cena a způsob její úhrady

Cena za konferenci (konferenční poplatek): 2.500 Kč (Konferenční poplatek hradí pouze absolventi či frekventanti již zakončených výcvikových běhů, tj. E2006, E2007a, E2007b, E2009, HST2010 a HST2011, ostatní mají tuto částku zahrnutou (a zaplacenou) v celkové ceně výcviku a konference se jim počítá do výcvikové presence.

Cena za pobyt: 2.300 Kč / osobu (cena zahrnuje 3 noci se snídaní + cofeebreak po celou dobu konference. Na obědy a večeře bude účastníkům jako tradičně k dispozici hotelová restaurace.)

Celkem tedy účastníci zaplatí:Je vypsán nový termín kurzu:

Momentálně neplánujeme žádný termín.