Úvodní strana / VZDĚLÁVÁNÍ / Výcviky, kurzy, workshopy KONFERENCE 2022 / Konference strategické a systemické psychoterapie 2022 + konferenční workshopy / WS-15: Mgr. Barbora Hrušková & Mgr. Naďa Kostková: Kreativní techniky terapeutické práce s dospívajícími (a nejen s nimi)

SLUžBY

WS-15: Mgr. Barbora Hrušková & Mgr. Naďa Kostková: Kreativní techniky terapeutické práce s dospívajícími (a nejen s nimi)

Z naší zkušenosti představuje terapeutická práce s dospívajícími v mnohém výzvu. Na konkrétních kazuistikách chceme ukázat, jaké možnosti tvořivé terapeutické práce můžeme použít, aby naše společná cesta byla užitečná a taky nás bavila. Přinášet do terapie kreativitu otevírá dveře k daleko volnějšímu prostoru pro práci, pomáhá budovat důvěru, mnohdy odlehčuje složitost témat, o nichž mluvit je těžké. Workshop nabídne konkrétní techniky pro terapeutickou práci z perspektivy narativního a dialogického přístupu, které se hodí pro práci s dospívajícími, ale stejně dobře mohou fungovat i s dospělými. Účastníci budou mít možnost si některé z nich vyzkoušet. 

Lektor programu

Mgr. Barbora Hrušková (GAUDIA, psychoterapeutická praxe)
Mgr. Naďa Kostková (GAUDIA, psychoterapeutická praxe)

 


Rozsah programu

Workshop – 90 minut společné práce

Počet účastníků

Práce ve střední skupině 10-20 účastníků

Cena a způsob její úhrady

Základní cena za tento workshop: 400 Kč

Při přihlášení na vícero workshopů bude výsledná cena kalkulována takto:

Je vypsán nový termín kurzu:

20.8.2022 11.00-12.30

Adresa: Konferenční hotel LUNA, Kouty 77 u Ledče nad Sázavou
400 Kč
Přihlásit na termín