Úvodní strana / VZDĚLÁVÁNÍ / Výcviky, kurzy, workshopy / Komplexní výcvikové programy / 12. výcviková konference HERMÉS SOLUTIONS TRAINING

SLUžBY

12. výcviková konference HERMÉS SOLUTIONS TRAINING

12. výcviková konference HERMÉS SOLUTINS TRAINING

Konference je každoročním společenským i odborně tvůrčím setkáním účastníků všech běžících výcvikových skupin a absolventů již ukončených běhů, které je obohaceno o příspěvky (workshopy) výcvikových lektorů - juniorů (2. den konference) a hostujících lektorů, našich předních představitelů strategických a systemických přístupů (3. den konference). 

Cílová skupina

Konference jsou určeny nejen současným účastníkům, ale též absolventům a také dosud neabsolventům našich psychoterapeutických výcviků, tedy všem "našim", kteří se tak mohou setkat se všemi "našimi".

Podrobněji - konference je sdíleným časoprostorem, v němž se spolu již tradičně setkávají


 

Odborná garance

Konference svolává MUDr. František Matuška, kmenový lektor výcviku a jsou zaštítěny Psychoterapeutickou klinikou HERMÉS Group Praha.


 


Lektor programu

V rámci letní konferrence vám svoji psychoterapeutickou praxi prostřednictvím svých přednášek, seminářů a workshopů představí:


 

Časový harmonogram

Termín konference

15. - 17. srpna2018 (čtvrtek až sobota)

Rámcový program konference


 

Místo konání

Váňův statek
Dubovice 28
(u Pelhřimova)
http://www.vanuv-statek.cz/

Počet účastníků

Na letošní konferenci počítáme s tradiční účastí cca 40 - 60 osob.Požadavky na účastníky

Od absolventů výcviku a stejně tak i od frekventantů vyšších ročníků očekáváme aktivní přístup - příspěveky do první - konferenční - části programu. Za účelem přípravy a presentace příspěvku se mohou účastníci sdružit do autorských dvojic či malých pracovních týmů.

Příspěvky mohou být připraveny a realizovány ve formě

Preferenci dostanou příspěvky předem do programu přihlášené!

Budete-li pro svůj příspěvek potřebovat více než 20 minut času, dejte nám to vědět (čím dříve, tím lépe), aby váš příspěvek, směřující svým rozsahem k workshopu, mohl být vhodně zakomponován do režie celého setkání.

Cena a způsob její úhrady

Cena za konferenci (konferenční poplatek) je 3.000 Kč, absolventi výcviku přihlášení k aktivní účasti (tj. ti, co přednesou v rámci konference svůj předem dojednaný příspěvek) zaplatí snížený konferenční poplatek 2.000 Kč (60% ze základního konferenčního poplatku)

Konferenční poplatek hradí pouze absolventi či frekventanti již zakončených výcvikových běhů, tj. E2006, E2007a, E2007b, E2009, HST2010, HST2011, HST2012, HST2013 a HST2014, ostatní, tj. účastníci běžících výcviků, mají tuto částku zahrnutou (a zaplacenou) v celkové ceně svého výcviku a konference se jim počítá do výcvikové prezence.

Cena za pobyt: 

Pokoje s vlastním sociálním zařízením: 1.600 Kč / osobu 

Pokoje se sociálním zařízením na chodbě: 1.400 Kč / osobu 

Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci + 2 snídaně + cofeebreak po celou dobu konference + podíl na úhradě ubytování hostujících lektorů. V souvislosti s tím je cena za případně zkrácený pobyt (1 noc se snídaní) stanovena na 1.000 Kč.

Na obědy a večeře bude účastníkům k dispozici místní restaurace.

Celkem tedy účastníci zaplatí:


 

Je vypsán nový termín kurzu:

Momentálně neplánujeme žádný termín.